Usługi Księgowe

Oddaj księgowość  firmy w ręce profesjonalistów! Wykorzystaj czas na rozwój. Na to co dla Twojego biznesu jest naprawdę ważne. Skoncentruj się na profilu swojej działalności, a my w tym czasie chętnie dopełnimy wszelkich formalności za Ciebie.

Doradztwo Podatkowe

Zastosuj najlepsze podatkowe rozwiązania! W każdej chwili możesz skorzystać z profesjonalnej porady naszego specjalisty. Odnajdź swój biznesowy kierunek, w którym możesz podążyć, a my wskażemy ci najkorzystniejsze opcje.

Księgowość przez Internet

Cenimy Twój czas! Wygoda i nowoczesne rozwiązania to najlepsze opcje dla Twojej firmy. Wejdź na nowy wyższy poziom biznesu dzięki współpracy online. Dostarczaj dokumenty, nie wychodząc z biura.

Kontakt z nami

W pełni jesteśmy do Twojej dyspozycji! Oferujemy wsparcie w pełnym zakresie działalności na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami w dowolny sposób i zaufaj naszym ekspertom.

Biuro Rachunkowe Tarnów

Księgowość
i Doradztwo Finansowe

Stanowisko księgowego w firmie bardzo często jest traktowane priorytetowo. W przeważającej większości obsadzane jest jako jedno z pierwszych. Wiąże się to jednak z wysokimi kosztami wynagrodzenia. W związku, z czym firmy często decydują się na powierzenie dokumentacji księgowej firmą zewnętrznym oferującym outsourcing usług księgowych.

Usługi Księgowe

Najważniejszymi argumentami przemawiającymi za skorzystaniem z usług podmiotu świadczącego usługi outsourcingu księgowego są oczywiście aspekty finansowe. Zatrudnienie wykwalifikowanego księgowego z reguły jest droższe niż miesięczny czynsz płacony do biura rachunkowego. Firma, która zleca prowadzenie dokumentacji księgowej firmie zewnętrznej, nie musi się martwić o zatrudnienie odpowiednio wykwalifikowanego pracownika. Ciężar wykonania prac oraz posiadanie wykwalifikowanej wiedzy spoczywa na właścicielu biura rachunkowego. Powierzenie dokumentacji księgowej firmie zewnętrznej pozwala, ograniczyć koszty zatrudnienia. Są to koszty wynagrodzeń i składek ZUS. Zlecając firmie zewnętrznej prowadzenie dokumentacji księgowej, płacowej i pracowniczej Twoja firma osiąga realne korzyści. To po stronie biura rachunkowego znajduje się zakupu programów księgowych, kadrowych oraz płacowych. Co więcej, Twoja firma zwolniona jest także z konieczności posiadania odpowiedniego sprzętu oraz ponoszenia kosztów jego aktualizacji i modernizacji.

Outsourcing Księgowy

Kompleksowa obsługa księgowa kierowana przez biuro rachunkowe. Prowadzenie stosownej dokumentacji oraz nadzór nad terminami zapłaty zobowiązań podatkowych.

Zdalne Usługi Księgowe

Wygodne rozwiązanie dla zapracowanych klientów, którzy cenią swój czas. Pełna współpraca z biurem rachunkowym dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań księgowych.

Księgowość przez Internet

Księgowość online umożliwia wykonanie wielu spraw księgowo – finansowych bez konieczności osobistej wizyty w biurze rachunkowym. Usługa ta jest dostępna przez całą dobę.

Księgowa dla Firm

Usługi księgowe świadczone przez doświadczony zespół profesjonalistów poparte rzetelna wiedza oraz wieloletnią praktyką. Outsourcing księgowy z przejęciem odpowiedzialności za stosowanie aktualnie obowiązujących przepisów rachunkowych i podatkowych. Księgowość Internetowa z systemem powiadomień. Wygodnym dostępem do dokumentacji firmowej zarówno z komputera firmy, jak i urządzeń mobilnych.

Dowiedz się więcej

Obsługa księgowa przez Internet

Pierwsza w Tarnowie
Księgowość Internetowa

Odkryj nowe możliwości, które daje Twojej firmie księgowość Internetowa. Wszystkie dokumenty księgowe zebrane w jednym miejscu, dostępne online w wybranym przez Ciebie momencie. Łatwy dostęp do panelu klienta dzięki dopasowaniu systemu do pracy na wielu typach urządzeń. Otrzymywanie powiadomień o płatnościach podatków PIT, CIT, VAT. Stosowane przez nas innowacyjne rozwiązania pozwolą usprawnić działanie Twojej firmy.

Dowiedz się o księgowości internetowej
Księgowa Tarnów

Obsługa Firm przez Internet

Księgowość Online to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Dzięki elektronicznemu systemowi współpraca z naszym biurem rachunkowym będzie o wiele łatwiejsza.

Bezpieczeństwo i Prostota

System Internetowy posiadający przyjazny, oraz intuicyjny panel klienta umożliwiający łatwe oraz bezpieczne korzystanie z księgowości Internetowej. 

Zaloguj się do systemu

Poprzez wysokiej klasy oprogramowanie zapewniamy Twojej firmie dostęp do księgowości Online. Nasz system dostępny jest zarówno z urządzeń mobilnych, jak i stacjonarnych.