Usługi Księgowe

Usługi Księgowe Tarnów, Kraków, Rzeszów

Biuro rachunkowe Omega oferuje profesjonalne usługi Księgowe Tarnów, Kraków i Rzeszów oraz w okolicach tych miast. Dzięki księgowości online możemy współpracować z klientami z całej Polski. Zapewniamy pełną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Nasza firma ma bogate doświadczenie w pomaganiu przedsiębiorstwom w optymalizacji ich procesów biznesowych. Dzięki zaangażowanemu personelowi i nowoczesnym technologiom mamy solidną podstawę, aby zapewnić naszym klientom najlepsze usługi księgowenie tylko w Tarnowei. Nasza oferta obejmuje również obsługę klientów w języku angielskim oraz dyspozycyjność w weekendy i późnych godzinach popołudniowych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu profesjonalne usługi księgowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, współpraca z naszym biurem rachunkowym pomoże Państwu w prowadzeniu bezpiecznego i skutecznego biznesu. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Ryczałt ewidencjonowany

Nasze biuro rachunkowe w Tarnowie oferuje prowadzenie oraz ewidencję ryczałtu dla firm. Dodatkowo prowadzimy rejestry sprzedaży i zakupu VAT, rozliczenia importu usług i wiele innych. Zapewniamy prowadzenie zapisów przychodu w ewidencji ryczałtowej zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz wyliczanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy.

Zobacz ofertę

Książka Przychodów i Rozchodów

Zapewniamy prowadzenie Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów. Jest to jedna z najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców form prowadzenia ewidencji dla małych firm, w której wpisuje się osiągnięte z działalności przychody i poniesione koszty. Dodatkowo oferujemy także sporządzanie deklaracji VAT UE czy też prowadzenie ewidencji dodatkowych. Udzielamy także informacji o zmianach i nowościach. 

Zobacz ofertę

Pełna księgowość

Oferujemy prowadzenie ksiąg handlowych zarówno dla osób fizycznych, jak i dla osób prywatnych. W ramach oferty sporządzamy między innymi indywidualne szablony (analityki kont), rejestry VAT oraz ewidencje dodatkowe. W ramach naszej oferty rozliczamy także transakcje UE, import oraz eksport. Zapewniamy także rozrachunki w walutach obcych czy też sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego w pliku XML.

Zobacz ofertę

Obsługa Kadrowo-Płacowa

Dla przedsiębiorców zatrudniających pracowników oferujemy kompleksową obsługę kadrowoa-płacową. Przygotowujemy dokumenty do akt osobowych oraz udostępniamy niezbędne dokumenty do zatrudnienia. Dodatkowo sporządzamy listy płac zarówno dla pracowników etatowych, jak i dla zleceniobiorców. Nasze biuro rachunkowe rozlicza także delegacje pracownicze krajowe i zagraniczne. 

Zobacz ofertę

Księgowość Online

Zapewniamy prowadzenie księgowości online dla klientów z całej Polski. Dysponujemy systemem księgowym, który pozwala na szybką i bezpieczną obsługę kontrahentów. Oferujemy szeroki zakres usług księgowych przez Internet. Udostępniany przez nas system pozwala na łatwy dostęp do panelu klienta oraz odszukanie informacji o podatkach, składkach ZUS czy też wszystkich zaksięgowanych fakturach.

Zobacz ofertę

Dodatkowe Usługi Księgowe

Oferowane przez nas usługi księgowe oprócz podstawowego zakresu obejmują także przygotowanie wniosków kredytowych, pomoc w rejestrowaniu podatników do VAT czy też przygotowanie dokumentów do rozliczania OSS i przygotowanie deklaracji VAT-VIU. Dodatkowo oferujemy także pomoc w przygotowaniu cen transferowych oraz bieżące rozwiązywanie problemów podatkowych związanych z działalnością. 

Zobacz ofertę

Usługi księgowe obszar naszego działania

Nasze Biuro Rachunkowe oferuje szeroki wachlarz usług księgowych. Prowadzimy rozliczenia dla małych, średnich oraz dużych firm. Oferujemy prowadzenie oraz ewidencję ryczałtu, a także Podatkowej Książki przychodu i Rozchodu. Dodatkowo zajmujemy się pełną księgowością oraz obsługa kadrowo — płacową pracowników. Świadczymy także dodatkowe usługi takie jak przygotowanie wniosków kredytowych, sporządzanie dokumentacji VAT-9M czy też pomoc w przygotowaniu cen transferowych.

Oferujemy także wygodne i bardzo praktyczne prowadzenie księgowości online dla firm z całej Polski. Regionalne usługi księgowe realizujemy dla firm znajdujących się w takich miastach jak Tarnów, Kraków, Rzeszów, Nowy Sącz, Bochnia, Gorlice, Wieliczka, Wadowice, Myślenice, Brzesko, Limanowa, Niepołomice, Dąbrowa Tarnowska, Tuchów, Żabno, Szczucin, Radłów, Wojnicz, Ciężkowice, Zakliczyn, Koszyce.

Cennik Usługi księgowe Tarnów, Kraków, Rzeszów

Biuro rachunkowe Omega Tarnów jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają profesjonalnego i solidnego wsparcia z zakresu usług księgowych. Dzięki naszej ofercie każdy może skorzystać ze świetnych usług w adekwatnych cenach. Wiemy, jak ważne jest dla naszych Klientów mieć do czynienia z fachowymi specjalistami, dlatego gwarantujemy uczciwe i przejrzyste stawki oraz szeroki zakres usług. Oferujemy pełną obsługę podatkowo-księgową.

Nasza firma stawia na zadowolenie Klientów i dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze usługi były jak najbardziej dostępne. Dzięki temu możemy zaproponować dogodne ceny obsługi księgowej oraz szeroki wachlarz usług. Nasze usługi obejmują wszystko, co niezbędne do prowadzenia księgowości dla małych, średnich oraz dużych firm. Zatrudniamy zespół profesjonalnych specjalistów z dużym doświadczeniem w branży, którzy służą Państwu pomocą na każdym etapie procesu. Mamy nadzieję, że nasza oferta będzie odpowiednia dla Państwa oczekiwań. Zachęcamy do skontaktowania się z nami po więcej informacji dotyczących cen usług księgowych oraz innych szczegółów dotyczących obsługi podatkowej.